Vandaag geopend van 10.00 tot 17.30

Openingtijden

  • Maandag 13.00 tot 17.45
  • Dinsdag 10.00 tot 17.45
  • Woensdag 10.00 tot 17.45
  • Donderdag 10.00 tot 17.45
  • Vrijdag 10.00 tot 17.45
  • Zaterdag 10.00 tot 17.30
  • Zondag 13.00 tot 17.00
×

Winkelmand

De winkelmand is nog leeg. Voeg eerst artikelen toe aan je winkelmand.

Tik Tak

Chris McGeorge
€ 14,99 Inclusief BTW

Nog niet verschenen (informeer bij uw boekhandel)

Tik Tak van Chris McGeorge is de perfecte thriller voor fans van Daniel Cole, M.J. Arlidge en Ruth Ware. De nieuwe koning van de locked room mystery: Chris McGeorge.

Als 11-jarig jongetje loste Morgan Sheppard de moord op zijn wiskundeleraar op, ...

Verkrijgbaar in

Downloadable audio file
  • Gratis ophalen in onze winkel
  • Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende (werk)dag thuisbezorgd

Samenvatting

Lees meer

Productspecificaties

Lees meer